Algemeen

Administratieve zetel
p/a Streekhuis Westhoek, Woumenweg 100, 8600 Diksmuide
051 97 04 00
info@dvvwesthoek.be
Dieter Hoet
Dieter HoetAlgemeen Directeur
051 97 04 01
dieter.hoet@dvvwesthoek.be
Dorine Sioen
Dorine SioenAdministratief medewerker
051 97 04 02
dorine.sioen@dvvwesthoek.be

Lien De Vos
Lien De VosRegionale Welzijnscoördinator & Regisseur Sociale Economie
051 97 04 04
lien.de.vos@dvvwesthoek.be
Elke Verbeke
Elke VerbekeCoördinator Vrije tijd Westhoek & IJzervallei
051 97 04 07
elke.verbeke@dvvwesthoek.be
Steven Damman
Steven DammanMedewerker communicatie
051 97 04 03
steven.damman@dvvwesthoek.be

Data Protection Officer DVV Westhoek

Energiehuis Westhoek

Administratieve zetel
p/a Energiehuis Westhoek
Woumenweg 100, 8600 Diksmuide
051 97 04 20
energiehuis@dvvwesthoek.be
Jeroen Haghedooren
Jeroen HaghedoorenCoördinator
051 97 04 23
jeroen.haghedooren@dvvwesthoek.be

Laurent Ballegeer
Laurent BallegeerRenovatiebegeleider
051 97 04 24
laurent.ballegeer@dvvwesthoek.be

Stijn Langenaken
Stijn LangenakenRenovatiebegeleider
051 97 04 25
stijn.langenaken@dvvwesthoek.be

Stijn Boury
Stijn BouryRenovatiebegeleider
051 97 04 26
stijn.boury@dvvwesthoek.be

WoonWinkel West

Administratieve zetel
p/a WoonWinkel West
Woumenweg 100, 8600 Diksmuide
051 97 04 30
info@woonwinkelwest.be
Lieselotte Lapere
Lieselotte LapereBeleidscoördinator
051 97 04 36
Lieselotte.Lapere@woonwinkelwest.be
Evelien Seys
Evelien SeysTechnisch Adviseur
051 97 04 37
evelien.seys@woonwinkelwest.be
Queenie Maertens
Queenie MaertensAdministratief Medewerker
051 97 04 40
queenie.maertens@woonwinkelwest.be
Stijn De Vliegher
Stijn De VliegherAdministratief Medewerker
051 97 04 39
stijn.de.vliegher@woonwinkelwest.be
Nele Bruynooghe
Nele BruynoogheAdministratief Medewerker
051 97 04 41
nele.bruynooghe@woonwinkelwest.be
Grietkin Malengier
Grietkin MalengierAdministratief Medewerker
051 97 04 38
grietkin.malengier@woonwinkelwest.be

De Opstap

Administratieve zetel
p/a De Opstap
Woumenweg 100, 8600 Diksmuide
Maike Vandamme
Maike VandammeArbeidstrajectbegeleider
051 97 04 52 – 0473 83 05 26
maike.vandamme@deopstap.be
Maaike Deltombe
Maaike DeltombeArbeidstrajectbegeleider
051 97 04 51 – 0494 35 74 50
maaike.deltombe@deopstap.be

Wijk-Werken

Fabienne Bertens
Fabienne BertensWerkcoach Westkust
051 97 04 60 – 0472 94 22 76
fabienne.bertens@dvvwesthoek.be
Siene Sanabria
Siene SanabriaWerkcoach Ieper Poperinge Heuvelland Mesen
051 97 04 61 – 0470 93 83 37
siene.sanabria@dvvwesthoek.be
Natalie Tyteca
Natalie TytecaWerkcoach De Opstap
051 97 04 62 – 0460 94 59 15
natalie.tyteca@dvvwesthoek.be

IJzervallei

Administratieve zetel
p/a bovenlokale cultuurwerking IJzervallei
Woumenweg 100
8600 Diksmuide
Bert Lambrecht
Bert LambrechtMedewerker IJzervallei & Vrije Tijd
051 97 04 08
bert.lambrecht@dvvwesthoek.be

NestorPlus

Administratieve zetel
p/a NestorPlus
Veurnestraat 4
8640 Vleteren
Nancy Deprez
Nancy DeprezCoördinator
0473 33 34 33
info@nestorplus.be

Foodsavers Westhoek

Administratieve zetel
p/a Foodsavers Westhoek
Woumenweg 100
8600 Diksmuide
Aster Ketels
Aster KetelsProjectmedewerker
051 97 04 05
aster.ketels@dvvwesthoek.be

Regiomarketing

Administratieve zetel
p/a Regiomarketing “Westhoek. De nieuwe wereld”
Woumenweg 100
8600 Diksmuide
Louise Claerebout
Louise ClaereboutMedewerker communicatie
051 97 04 06
louise.claerebout@dvvwesthoek.be

Gemeente zonder Gemeentehuis

Administratieve zetel
p/a Gemeente zonder Gemeentehuis
Woumenweg 100
8600 Diksmuide
Wim Anckaert
Wim AnckaertBusiness Analist
051 97 04 09
Wim.Anckaert@dvvwesthoek.be

Geïntegreerd Breed Onthaal

Administratieve zetel
p/a Geïntegreerd Breed Onthaal
Woumenweg 100
8600 Diksmuide
Els Cokelaere
Els CokelaereProjectmedewerker
051 97 04 72
Els.Cokelaere@dvvwesthoek.be

Intergemeentelijke Gezondheidspreventiedienst

Administratieve zetel
p/a Intergemeentelijke Gezondheidspreventiedienst
Woumenweg 100
8600 Diksmuide
Sharon Bouckaert
Sharon Bouckaertgezondheidspreventiewerker
051 97 04 71
Sharon.Bouckaert@dvvwesthoek.be

Intergemeentelijke Archiefdienst

Administratieve zetel
p/a Intergemeentelijke Archiefdienst
Woumenweg 100
8600 Diksmuide
Lieze Neyts
Lieze NeytsCoördinator
051 97 04 80
Lieze.Neyts@dvvwesthoek.be